м. Львів, вул. Стрийська, 119 Схема проїзду

Пластикові підвіконня

пластиковий підвіконникПластиковий підвіконник є одним із найнеобхідніших комплектуючих товарів для пластикових вікон.

 

Жалюзі та роллштори

горизонтальні жалюзіГоризонтальні жалюзі та рулонні штори (роллштори) допоможуть створити комфорт та затишок у кімнаті, а також гармонійно доповнять дизайн приміщення.

 

Москітні сітки

москітна сіткаМоскітна сітка допоможе вберегти оселю від комах, дозволяючи при цьому тримати вікно увесь час відчиненим.

Пластикові вікна без відповідних аксесуарів і комплектуючих будуть мати незавершений дизайн. Існують окремі елементи фурнітури для вікон, які потрібно встановлювати майже в усіх випадках. До них належать підвіконня та водовідливи. Інші ж елементи, такі як москітні сітки та жалюзі, встановлюються за бажанням замовника і призначені для того, щоб підвищити зручність експлуатації вікна та придати йому більш естетичний зовнішній вигляд.

Типи комплектуючих для вікон

Щоб зрозуміти, які додаткові деталі можуть знадобитися для комплектації ваших віконних конструкцій, пропонуємо ознайомитися з найбільш поширеними елементами, які купують сучасні власники віконних систем:

  • провітрювачі;
  • декоративні елементи;
  • фіксатори;
  • ущільнювачі (періодично стираються в процесі експлуатації);
  • відкоси;
  • склопакети;
  • ручки (слабкий елемент конструкції, який може зношуватися та ламатись);
  • антипиловий профіль;
  • декоративні елементи (допомагають створити оригінальний дизайн).

Це лише короткий список деталей, якими можуть обладнуватися віконні системи. Ми продаємо тільки найбільш функціональні елементи фурнітури для пластикових вікон, що користуються широким попитом серед споживачів. Ознайомитися з асортиментом наших товарів можна у відповідному розділі сайту.

Особливості фурнітури для вікон

Підвіконня - це найбільш поширений елемент, яким обладнуються віконні конструкції. Це не лише своєрідний декоративний елемент, але й корисна поличка, яка може мати цілком практичне призначення. На ній можуть розташовуватися вазони з квітами або різноманітні дрібні предмети. Вибір підвіконня залежить від того, в якому приміщенні воно буде знаходитися. Наприклад, для офісу, дитячої кімнати або кухні краще вибрати термостійкі підвіконня з високим рівнем міцності та привабливим дизайном, який доповнить інтер’єр відповідного приміщення.

Протягом усього року, окрім зимового періоду, виникає необхідність у наявності москітних сіток на вікнах. Вона допомагає захистити дім не лише від літаючих комах, але й від потрапляння пилу та дрібного сміття. Москітні сітки виготовляються в двох різновидах, і бувають зовнішніми та внутрішніми. При виробництві можуть використовуватися скловолокно та алюмінієвий профіль. Якщо замовляти сітки разом із віконними конструкціями, часто можна заощадити значну суму коштів.

Ще одним розповсюдженим варіантом віконної фурнітури стали різноманітні системи захисту від сонця. Окрім цієї функції, сучасні жалюзі та ролл-штори також виступають у ролі декоративного елемента. За їхньою допомогою можна як ненав’язливо доповнити основний інтер’єр, так і розставити основні акценти в приміщенні.

На нашому сайті ви можете купити всі три вищезазначених варіанти фурнітури для металопластикових вікон.

Як купити фурнітуру для пластикових вікон у Львові

Оформити замовлення або отримати більш детальну інформацію можна за телефоном, вказаним на сайті. Менеджери нашого торгового відділу дадуть відповіді на всі ваші запитання та допоможуть підібрати відповідну фурнітуру для вікон.

вікна Львів
Slider
пластикові вікна пластикові вікна пластикові вікна пластикові вікна вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері двері Львів двері вхідні міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері пластикові вікна міжкімнатні двері пластикові вікна