м. Львів, вул. Стрийська, 119 Схема проїзду

Ручки для вікна із замком


Як повідомляється в статистиці Української поліції, майже кожен п'ятий випадок квартирних крадіжок (17%) відбувається через встановлене в режимі провітрювання чи повністю відкрите вікно або балконні двері. Дані поліції інших країн володіють подібною статистикою.

Закрите вікно під час відсутності мешканців житла, і особливо ручка з замком для вікна дозволять істотно знизити статистику пограбувань - впевнені експерти проекту "Безпечний дім".


прозора сонячна панель


Вчені з Мічіганського державного університету (Michigan State University) домоглися чергових успіхів у роботі над створенням прозорих сонячних панелей, які замінять звичайні віконні склопакети в майбутньому. Енергетичний концентратор, створений дослідниками представляє собою прозорий матеріал, що покритий органічними молекулами, які поглинають невидимий для людини спектр сонячного випромінювання. Інноваційний матеріал можна використовувати не тільки на засклених поверхнях будівель, а й у вікнах автомобілів, корпусах смартфонів та на інших прозорих матеріалах.


Електрохромне скло


Міжнародна організація по стандартизації ISO (International Organization for Standardization) розробила оновлений стандарт якості, що визначає методики прискореного випробування на старіння і вимоги до електрохромного (electrochromic - EC) заскління будівель із використанням електрохромного скла. Введення відповідного розділу стандарту ISO 18543 до 2017-го року призначене для забезпечення бази з метою оцінки довговічності даного типу скла із змінним рівнем прозорості.


ціна пластикові вікна


В жовтні ціни на пластикові вікна в Україні продемонстрували відчутний ріст. Ресурс "Вікна Мануфактура" продовжує відслідкувати і аналізувати коливання цін на ПВХ-конструкції.

Незалежний центр галузевих досліджень України, провів маркетинговий аналіз на підставі даних про пропозиції провідних українських віконних компаній, та підготував аналітику цін на пластикові вікна в жовтні 2017 року.

В цілому, в порівнянні з попереднім місяцем ціна «за виріб» виросла на 3,1% - до 2104 грн (за м2), ціни «під ключ» виросли на 2,2% - до 3290 грн (за м2). На відміну від вересня, зростання зафіксоване у всіх регіонах.


Вікна Epsilon


При виборі вікон сучасний споживач враховує не лише їхню функціональність та експлуатаційні характеристики, але й зовнішній вигляд конструкції. Це пов’язано з тим, що віконні системи також відіграють роль повноцінного декоративного елемента. За їхньою допомогою можна розставити колірні акценти в приміщенні або створити лаконічний і стриманий інтер’єр.

вікна Львів
Slider
пластикові вікна пластикові вікна пластикові вікна пластикові вікна вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері двері Львів двері вхідні міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері пластикові вікна міжкімнатні двері пластикові вікна