м. Львів, вул. Стрийська, 119 Схема проїзду

ціна пластикові вікна


В жовтні ціни на пластикові вікна в Україні продемонстрували відчутний ріст. Ресурс "Вікна Мануфактура" продовжує відслідкувати і аналізувати коливання цін на ПВХ-конструкції.

Незалежний центр галузевих досліджень України, провів маркетинговий аналіз на підставі даних про пропозиції провідних українських віконних компаній, та підготував аналітику цін на пластикові вікна в жовтні 2017 року.

В цілому, в порівнянні з попереднім місяцем ціна «за виріб» виросла на 3,1% - до 2104 грн (за м2), ціни «під ключ» виросли на 2,2% - до 3290 грн (за м2). На відміну від вересня, зростання зафіксоване у всіх регіонах.

Ціни на пластикові вікна відчутно зросли

Найвищі ціни утримуються в центральній Україні та м.Київ: 2.8 тис. За 1 м2 виробів і 3.9 тис. За 1 м2 «під ключ»; але тут же і найменша динаміка зростання - 0,1% і 0,9% відповідно. Найбільше зростання цін за 1м2 виробів (на 6,1%) зафіксовано на півночі країни, найбільше зростання цін за замовлення (на 4,6%) - Сумська область.

На ціни пластикових вікон вплинула погода

На вартість вікон-ПВХ впливає комплектація. Дані моніторингу показують, що в зв'язку з сезонним чинником в переважній більшості регіонів України різко зросла пропозиція широкопрофільних систем.

Пропозиція широкопрофільних систем збільшилася з 58% у вересні до 84% в жовтні. У Північній і Центральній Україні, а також у Карпатах системи 70 мм і ширше склали 100% пропозиції проти 75% і 42% у вересні. Ріст тенденцій щодо пропозиції більш дорогих і якісних систем зумовив і помітне зростання цін виробів. Тільки в Тернополі співвідношення залишилося сталим (78% широкопрофільних систем), а в південній частині навіть змістилося на користь економ-систем з більш вузьким профілем (43% широкопрофільних систем в жовтні проти 57% у вересні), оскільки в цих районах холоднішає пізніше. Наближення холодів зумовило збільшення пропозиції дорожчих та якісніших систем і помітне зростання цін в жовтні в порівнянні з вереснем. Сезон підвищеного попиту на вікна добігає кінця, тому в листопаді не варто очікувати підвищення цін, однак і помітного зниження теж.

вікна Львів
Slider
пластикові вікна пластикові вікна пластикові вікна пластикові вікна вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері двері Львів двері вхідні міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері пластикові вікна міжкімнатні двері пластикові вікна