Адреса: м. Львів, вул. Зелена, 208 Схема проїзду
Адреса: м. Львів, Кн. Ольги, 26 Схема проїзду

ціна пластикові вікна


В жовтні ціни на пластикові вікна в Україні продемонстрували відчутний ріст. Ресурс "Вікна Мануфактура" продовжує відслідкувати і аналізувати коливання цін на ПВХ-конструкції.

Незалежний центр галузевих досліджень України, провів маркетинговий аналіз на підставі даних про пропозиції провідних українських віконних компаній, та підготував аналітику цін на пластикові вікна в жовтні 2017 року.

В цілому, в порівнянні з попереднім місяцем ціна «за виріб» виросла на 3,1% - до 2104 грн (за м2), ціни «під ключ» виросли на 2,2% - до 3290 грн (за м2). На відміну від вересня, зростання зафіксоване у всіх регіонах.

Ціни на пластикові вікна відчутно зросли

Найвищі ціни утримуються в центральній Україні та м.Київ: 2.8 тис. За 1 м2 виробів і 3.9 тис. За 1 м2 «під ключ»; але тут же і найменша динаміка зростання - 0,1% і 0,9% відповідно. Найбільше зростання цін за 1м2 виробів (на 6,1%) зафіксовано на півночі країни, найбільше зростання цін за замовлення (на 4,6%) - Сумська область.

На ціни пластикових вікон вплинула погода

На вартість вікон-ПВХ впливає комплектація. Дані моніторингу показують, що в зв'язку з сезонним чинником в переважній більшості регіонів України різко зросла пропозиція широкопрофільних систем.

Пропозиція широкопрофільних систем збільшилася з 58% у вересні до 84% в жовтні. У Північній і Центральній Україні, а також у Карпатах системи 70 мм і ширше склали 100% пропозиції проти 75% і 42% у вересні. Ріст тенденцій щодо пропозиції більш дорогих і якісних систем зумовив і помітне зростання цін виробів. Тільки в Тернополі співвідношення залишилося сталим (78% широкопрофільних систем), а в південній частині навіть змістилося на користь економ-систем з більш вузьким профілем (43% широкопрофільних систем в жовтні проти 57% у вересні), оскільки в цих районах холоднішає пізніше. Наближення холодів зумовило збільшення пропозиції дорожчих та якісніших систем і помітне зростання цін в жовтні в порівнянні з вереснем. Сезон підвищеного попиту на вікна добігає кінця, тому в листопаді не варто очікувати підвищення цін, однак і помітного зниження теж.

вікна Львів
Slider
вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері