м. Львів, вул. Стрийська, 119 Схема проїзду

ціна пластикові вікна


В жовтні ціни на пластикові вікна в Україні продемонстрували відчутний ріст. Ресурс "Вікна Мануфактура" продовжує відслідкувати і аналізувати коливання цін на ПВХ-конструкції.

Незалежний центр галузевих досліджень України, провів маркетинговий аналіз на підставі даних про пропозиції провідних українських віконних компаній, та підготував аналітику цін на пластикові вікна в жовтні 2017 року.

В цілому, в порівнянні з попереднім місяцем ціна «за виріб» виросла на 3,1% - до 2104 грн (за м2), ціни «під ключ» виросли на 2,2% - до 3290 грн (за м2). На відміну від вересня, зростання зафіксоване у всіх регіонах.

Ціни на пластикові вікна відчутно зросли

Найвищі ціни утримуються в центральній Україні та м.Київ: 2.8 тис. За 1 м2 виробів і 3.9 тис. За 1 м2 «під ключ»; але тут же і найменша динаміка зростання - 0,1% і 0,9% відповідно. Найбільше зростання цін за 1м2 виробів (на 6,1%) зафіксовано на півночі країни, найбільше зростання цін за замовлення (на 4,6%) - Сумська область.

На ціни пластикових вікон вплинула погода

На вартість вікон-ПВХ впливає комплектація. Дані моніторингу показують, що в зв'язку з сезонним чинником в переважній більшості регіонів України різко зросла пропозиція широкопрофільних систем.

Пропозиція широкопрофільних систем збільшилася з 58% у вересні до 84% в жовтні. У Північній і Центральній Україні, а також у Карпатах системи 70 мм і ширше склали 100% пропозиції проти 75% і 42% у вересні. Ріст тенденцій щодо пропозиції більш дорогих і якісних систем зумовив і помітне зростання цін виробів. Тільки в Тернополі співвідношення залишилося сталим (78% широкопрофільних систем), а в південній частині навіть змістилося на користь економ-систем з більш вузьким профілем (43% широкопрофільних систем в жовтні проти 57% у вересні), оскільки в цих районах холоднішає пізніше. Наближення холодів зумовило збільшення пропозиції дорожчих та якісніших систем і помітне зростання цін в жовтні в порівнянні з вереснем. Сезон підвищеного попиту на вікна добігає кінця, тому в листопаді не варто очікувати підвищення цін, однак і помітного зниження теж.

вікна Львів
Slider
міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері ламінат Львів вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері двері Тернопіль вхідні двері тернопіль міжкімнатні двері тернопіль купити двері тернопіль купити вхідні двері тернопіль вхідні двері тернопіль ціни пластикові вікна ціна тернопіль гаражні ворота тернопіль алюмінієві вікна тернопіль ламінат тернопіль паркетна дошка тернопіль двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький міжкімнатні двері Хмельницький купити двері Хмельницький купити вхідні двері Хмельницький вхідні двері Хмельницький ціни пластикові вікна ціна Хмельницький гаражні ворота Хмельницький алюмінієві вікна Хмельницький ламінат Хмельницький паркетна дошка Хмельницький двері Вінниця вхідні двері Вінниця міжкімнатні двері Вінниця купити двері Вінниця купити вхідні двері Вінниця вхідні двері Вінниця ціни пластикові вікна ціна Вінниця гаражні ворота Вінниця алюмінієві вікна Вінниця ламінат Вінниця паркетна дошка Вінниця міжкімнатні двері Львів вхідні двері Львів пластикові вікна ламінат Львів паркетна дошка Львів гаражні ворота Львів міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері ламінат вікна ворота паркетна дошка металопластикові вікна міжкімнатні двері http://vikna.fabryka.ua/ пластикові вікнаметалопластикові вікна міжкімнатні двері вхідні двері гаражні ворота відкатні ворота пластикові вікна міжкімнатні двері ламінат ціна паркетна дошка ковролін Львів паркетна дошка ламінат львів металопластикові вікна пластикові вікна гаражні ворота львів розпашні ворота пластикові вікна металопластикові вікна купити гаражні ворота межкомнатные двери межкомнатные двери сейфи Львів вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері