м. Львів, вул. Стрийська, 119 Схема проїзду

Ручки для вікна із замком


Як повідомляється в статистиці Української поліції, майже кожен п'ятий випадок квартирних крадіжок (17%) відбувається через встановлене в режимі провітрювання чи повністю відкрите вікно або балконні двері. Дані поліції інших країн володіють подібною статистикою.

Закрите вікно під час відсутності мешканців житла, і особливо ручка з замком для вікна дозволять істотно знизити статистику пограбувань - впевнені експерти проекту "Безпечний дім".

Закрите вікно - достатня міра?

На жаль, закрите вікно не є достатньою перешкодою для злодія. Непроханому гостю потрібно всього 15-30 секунд, щоб за допомогою звичайної викрутки відкрити вікно шляхом висаджування стулки. Проте, це важливий елемент захисту будинку від так званих, «білих крадіжок», під час яких злодії не знищують віконні та дверні конструкції, і не залишають ніяких доказів того, що вторгнення було незаконним.

Такий тип квартирних крадіжок є великою проблемою для власників житла - страховик має право відмовитися від виплати компенсації, навіть якщо квартира була покрита страховим полісом. Додатковий психологічний дискомфорт викликає усвідомлення того, що неприємної події можна було легко уникнути.

Ручка з замком для вікна

Це звичайна віконна ручка, укомплектована замковим циліндром. Поворот ключа блокує ручку і запобігає її обертанню, тим самим запобігає зміщуванню елементів фурнітури, навіть у разі застосування значної грубої сили.

Цікаво, що такий замок також успішно виконує своє завдання в разі розміщення вікна в похилому положенні (режим провітрювання) - злодій, просунувши руку в отвір між стулкою і рамою, не зможе відкрити вікно, коли ручка буде заблокована. Існує тільки одна умова: не залишати ключ у замку. Завжди тримати його в надійному місці, відомому тільки членам сім'ї.

Правильне використання ручки з ключем дозволить запобігати не тільки великому відсотку несанкціонованих вторгнень, але і знизити чисельність нещасних випадків через випадання дітей з вікон. Підібрати ручку із замком для пластикових вікон можна серед спеціальних комплектуючих на вікна.

вікна Львів
Slider
пластикові вікна пластикові вікна пластикові вікна пластикові вікна вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері двері Львів двері вхідні міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері пластикові вікна міжкімнатні двері пластикові вікна