м. Львів, вул. Стрийська, 119 Схема проїзду
Енергозберігаючі вікна від Epsilon
Slider
програма IQ Energy
скління балконів
Arrow
Arrow
Slider

Розсувні системи найчастіше використовуються в тих випадках, коли немає можливості встановити стандартні розпашні вікна. Це стосується приміщень із обмеженим простором, де звичайні віконні системи у відкритому положенні будуть займати забагато місця. Розсувні двері та віконні системи дозволяють вирішити проблему нестачі вільного простору на терасах, верандах, невеликих балконах і в офісних приміщеннях.


 

Засклення балконів

Засклення балконівРозсувні вікна на балкон дозволяють раціонально використовувати площу приміщення в умовах архітектурних обмежень. Ці легкі та зручні конструкції стануть хорошим варіантом як для приватного будинку, так і для квартири. Розсувні конструкції більш функціональні, ніж звичайні вікна, та пропускають більше світла до кімнати. Описаний тип віконних систем забезпечує не гіршу шумо- та теплоізоляцію, ніж класичні вікна. Він обладнується надійним механізмом закривання, який добре фіксує віконні стулки навіть при сильних поривах вітру.

 

Розсувні двері

Розсувні дверіСистеми розсувних дверей стали найпоширенішим варіантом для організації виходу в зимовий сад, на балкон або терасу. Окрім своїх практичних характеристик, таких як тепло- та шумоізоляція, розсувні двері-гармошка мають цікавий дизайн. Двері-купе з пластику та дерева однаково поширені, однак другий варіант відрізняється більш високою ціною. У нас можна купити розсувні двері, при виготовленні яких використовується німецька фурнітура Siegenia. Міжкімнатні розсувні двері не лише дозволять заощадити велику кількість корисного простору, але й допоможуть організувати більше природного освітлення. Ціна на такі системи залежить від вибору матеріалів та типу.

 

Офісні перегородки

Офісні перегородкиРозсувні перегородки для офісних приміщень можуть бути виготовлені не лише зі штучних матеріалів, таких як пластик, але й із натуральної деревини. Зазвичай вони мають стриманий лаконічний дизайн, який ідеально вписується до інтер’єру сучасних офісів. Не важко здогадатися, що розсувні перегородки для офісного приміщення мають компактну конструкцію, яка допомагає звільнити більше корисної площі. Сучасні виробники все частіше обладнують офісні перегородки автоматикою, керувати якою можна за допомогою пульта. Вони мають високий рівень герметичності, завдяки чому вдається організувати хорошу звукоізоляцію в різних зонах офісу.

вікна Львів
Slider
пластикові вікна пластикові вікна пластикові вікна пластикові вікна вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері двері Львів двері вхідні міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері пластикові вікна міжкімнатні двері пластикові вікна