м. Львів, вул. Стрийська, 119 Схема проїзду
Slider
Показано 1 - 3 из 3

Вікна алюмінієві

Розмір:
1300
x
1400
Ціна від: 9515 грн
Sales price: 9515 грн
Склопакет:
Фурнітура:
Профіль:
Розмір:
700
x
1400
Ціна від: 6906 грн
Sales price: 6906 грн
Склопакет:
Фурнітура:
Профіль:
Розмір:
2100
x
1400
Ціна від: 12538 грн
Sales price: 12538 грн
Склопакет:
Фурнітура:
Профіль:

 

При створенні дизайну житлового приміщення важливу роль відіграють віконні конструкції. Найбільш функціональним варіантом серед них стали алюмінієві вікна, що добре вписуються до різних за стилістикою приміщень. Вони гармонійно виглядають як у класичному, так і в екстравагантному інтер’єрі. Якщо ви прагнете зробити приміщення світлим та додати дизайну легкості, ідеальним варіантом будуть саме алюмінієві конструкції.

Особливості алюмінієвих вікон

Профіль із алюмінію має підвищений рівень міцності, досягти якого вдається за рахунок таких елементів, як кремній і марганець. Виробництво відбувається з використанням методу гарячого пресування. Зазвичай товщина профілю складає від 1,5 до 2 мм, однак трапляються й винятки, що мають товщину 1,2 мм. Залежно від своєї конфігурації, профілі поділяються на два різновиди:

 • для розпашних систем;
 • для розсувних систем.

Характеристики віконних профілів з алюмінію:

 1. Висока просторова жорсткість. За своєю міцністю алюміній у 7 разів перевищує деревину та в 3 рази полівінілхлорид. Рами з цього матеріалу відрізняються легкістю, завдяки чому зменшується навантаження на несучу частину конструкції.
 2. У порівнянні з вікнами ПВХ, алюмінієві системи мають нижчий коефіцієнт температурного розширення. Завдяки цьому ризик виникнення тріщин і деформацій зводиться до мінімуму.
 3. Пластичність. Ця характеристика дозволяє виготовляти профілі складних конфігурацій.
 4. Вогнестійкість. Алюмінієві профілі не горять, що дуже важливо під час виникнення пожежі в приміщенні.
 5. Стійкість до зовнішніх чинників, таких як волога, ультрафіолетові промені та інше.
 6. Хороша теплопровідність. За цим показником всі алюмінієві віконні системи поділяються на два різновиди

Тип теплопровідності алюмінієвих вікон

Теплопровідність вікон з алюмінію поділяється на:

 1. теплі - обладнуються спеціальним мостом із теплоізоляцією та підходять для використання в будь-яких умовах;
 2. холодні - можуть встановлюватися лише всередині будівлі, в приміщеннях, які не опалюються.

Для забезпечення хорошої герметичності конструкції наявність ущільнювачів є обов’язковою умовою. В наших кліматичних умовах виробники найчастіше використовують ущільнювачі, що мають високу еластичність і стійкість до холодних температур. Світловий проріз віконної конструкції може заповнюватися одиничними листами скла, непрозорими матеріалами або склопакетами. Від ширини наповнювача напряму залежать ізоляційні властивості віконної конструкції.

Чому варто купити алюмінієві вікна

Власникам заміських будинків часто здається, що алюмінієві вікна будуть виглядати недоречно та недостатньо естетично. Однак сучасні конструкції з алюмінію відрізняються широким розмаїттям дизайнерських рішень. Наприклад, їх можна зробити візуально схожими на дерев’яні чи затонувати в чорне, бронзове або золотисте покриття.

Переваги алюмінієвих вікон

Алюмінієві віконні системи володіють рядом таких переваг:

 • можливість створення незвичайних конструкцій за рахунок того, що алюміній поєднує в собі міцність і легкість;
 • висока герметичність і теплоізоляція, завдяки яким суттєво зменшуються витрати на опалення;
 • різні способи відкривання: автоматичні та механічні;
 • швидкий монтаж і простота в експлуатації;
 • безпека для здоров’я (такі вікна не горять та не виділяють шкідливих токсинів навіть при найбільш високих температурах);
 • висока міцність і надійність конструкції.

Щоб купити алюмінієві вікна у Львові за вигідною ціною, зателефонуйте за номером, вказаним на сайті. Наші менеджери нададуть вам усі необхідні консультації та допоможуть вибрати відповідну модель і замовити товар.

вікна Львів
Slider
пластикові вікна пластикові вікна пластикові вікна пластикові вікна вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері двері Львів двері вхідні міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері пластикові вікна міжкімнатні двері пластикові вікна