програма IQ Energy
Slider
Показано 1 - 6 из 6

Вікна дерев'яні

Розмір:
1300
x
1400
Ціна від: 7200 грн
Sales price: 7200 грн
Склопакет:
Фурнітура:
Профіль:
Розмір:
700
x
1400
Ціна від: 5220 грн
Sales price: 5220 грн
Склопакет:
Фурнітура:
Профіль:
Розмір:
2100
x
1400
Ціна від: 12500 грн
Sales price: 12500 грн
Склопакет:
Фурнітура:
Профіль:
Розмір:
2100
x
2100
Ціна від: 12000 грн
Sales price: 12000 грн
Склопакет:
Фурнітура:
Профіль:
Розмір:
2100
x
2100
Ціна від: 13600 грн
Sales price: 13600 грн
Склопакет:
Фурнітура:
Профіль:
Розмір:
3200
x
1700
Ціна від: 25000 грн
Sales price: 25000 грн
Склопакет:
Фурнітура:
Профіль:

 

На ринку віконних конструкцій представлено широкий вибір виробів із дешевих штучних матеріалів, однак натуральне дерево й досі залишається популярним. Цей матеріал завжди був затребуваним не лише за рахунок своїх експлуатаційних характеристик, але й завдяки вишуканому зовнішньому вигляду. Дерев'яні вікна чудово підкреслюють будь-який інтер’єр.

Як вибрати дерев’яні вікна?

Першим критерієм, на який слід звернути увагу при виборі віконної конструкції, є матеріал. Він повинен відповідати вашим вимогам до міцності та зовнішнього вигляду. Щоб правильно визначитися з породою деревини, слід знати переваги кожної з них. Найчастіше сучасні виробники використовують сосну, модрину та дуб.

Вікна з сосни

Ця деревина є найпоширенішою в світі та поділяється на два основних різновиди: сорт В та сорт АЕ. І якщо в першому випадку конструкція містить невеликі з’єднання, то в другому ви побачите цільний ламельний варіант. Переваги такого вибору:

  • хороші теплоізоляційні властивості;
  • широкі можливості вибору дизайнерських рішень (сосну легко фарбувати в різноманітні кольори);
  • ви будете відчувати легкий приємний запах хвої протягом усього року.

Вікна з модрини

Така деревина відрізняється на 30% більшою щільністю, ніж у сосни. Модрина, як і сосновий масив, може бути двох сортів: В та АЕ. Серед головних особливостей матеріалу, які зумовили його широку популярність:

  • доступна ціна (модрина належить до середньої цінової категорії: вона дорожча за сосновий масив, але дешевша за дуб);
  • висока стійкість до загоряння (важлива перевага для мешканців житлових будинків);
  • нечутливість до холоду та різких температурних перепадів;
  • стійкість до вологи та деформацій;
  • цікава фактура та глибокий колір деревини, завдяки яким вікна з модрини виглядають вишукано навіть без фарбування.

Вікна з дуба

Подібні конструкції століттями встановлювалися в будинках аристократів. Дуб - це дорога порода деревини, що виступає беззаперечним лідером за твердістю та міцністю. Такі вікна виглядають розкішно та здатні додати нотку вишуканості до будь-якого інтер’єрного стилю.

Щоб не помилитися з вибором матеріалу дерев’яних вікон, необхідно визначитися з критеріями, які відіграють для вас вирішальну роль. Якщо вартість не має значення, сміливо вибирайте вікна з цінової категорії преміум. У протилежному випадку можна придбати більш дешеву модель дубових вікон. Навіть найекономічніший варіант таких конструкцій відрізнятиметься високою якістю та міцністю.

Переваги дерев'яних вікон

Чому споживачі досі купують віконні системи з дерева, не дивлячись на те, що пластикові аналоги не поступаються за своєю надійністю та мають значно нижчу вартість? Це пов’язано з властивостями, притаманними лише натуральним матеріалам. Деревина має структуру, яка дозволяє віконному профілю добре пропускати повітря. Це забезпечує хорошу природну вентиляцію навіть після серйозної зовнішньої обробки матеріалу.

Головний аргумент на користь того, щоб купити вікно з дерева

Ще одним вагомим аргументом на користь того, щоб купити дерев’яні вікна зі склопакетом, є їхня екологічність. Під час загоряння дерево не виділяє шкідливих речовин, як у випадку з пластиковим профілем. Це ще раз підтверджує, що вікна з дерева є найбезпечнішим варіантом для житлового будинку.

Де купити дерев’яні вікна у Львові?

Якщо вас зацікавили вишукані та міцні віконні конструкції з натурального дерева, ознайомтеся з каталогом товарів, представлених на нашому сайті. Більш детальну інформацію можна отримати у менеджерів, зателефонувавши за номером, вказаним у розділі “Контакти”.

вікна Львів
Slider