м. Львів, вул. Стрийська, 119 Схема проїзду
Slider

П-подібний балкон, два бічних вікна

Print
П-подібний балконП-подібний балкон, два бічних вікна
Виробник:
Base price 7873 грн
Sales price 7873 грн
Склопакет:
Фурнітура:
Профіль:
Опис
Description

П-подібний балкон, в конструкції якого міститься два бічних вікна, подарує вашому балкону достатню кількістю світла, і в той же час забезпечить високий рівень шумо та тепло-ізоляції. Хороші пластикові вікна захищають Ваш будинок від холоду, а дане пластикове вікно, крім цього, захистить Вас і від вуличного шуму. Наші антирезонансні склопакети витіснять галасливий мегаполіс за межі Вашого будинку.

Особливості П-подібного балкону

Спеціальне покриття скла відображає майже 60% сонячної енергії, що в 3 рази ефективніше звичайного скла і прирівнюєтсья з захистом від спеки при повністю закритих жалюзі.
Володіючи винятковими сонцезахисними властивостями наші вікна залишаються прозорими і не порушують природного рівня освітлення. У вашому будинку живе дитина? Ми подбаємо про її безпеку!

Екологічно чистий профіль не викличе алергічних реакцій, а якісна фурнітура таспеціальні замки від дітей на вікнах дозволять Вам спостерігати, як Ваша дитина грає на підвіконні і не турбуватися за її безпеку. Дана віконна конструкція стане чудовим рішенням для Вашого П-подібного пластикового балкону, та органічно доповнить екстер'єр фасаду вашого будинку.

Також Вас може зацікавити дерев'яний П-подібний балкон

 
вікна Львів
Slider
пластикові вікна пластикові вікна пластикові вікна пластикові вікна вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері двері Львів двері вхідні міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері пластикові вікна міжкімнатні двері пластикові вікна