м. Львів, вул. Стрийська, 119 Схема проїзду
Slider

Пластикове вікно, двостулкове

Print
Пластикове вікно, двостулковеПластикове вікно, двостулкове
Виробник:
Base price 1905 грн
Sales price 1905 грн
Склопакет:
Фурнітура:
Профіль:
Опис
Description

Двостулкове пластикове вікно - це популярне, класичне рішення, що обирають для себе більшість українських сімей. Така популярність обумовлена високими експлуатаційними характеристиками, які Ви отримуєте за помірну ціну.

Особливості пластикового двостулкового вікна

Дана конструкціє вирізняєтсья особливими теплозберігаючими властивостями, завдяки використанню при виготовлені спеціального енергозберігаючого скла. Також ми застосовуємо спеціальний ущільнювач, зроблений з використанням високоякісного каучуку, який стійко витримує випробування температурою, властивою нашій смузі, та забезпечує високий рівень шумоізоляції даного виробу. Універсальність використання таких пластикових вікон, дозволяє застосовувати їх у приміщеннях різних типів, від житлових будинків до офісних та виробних будівлях. Ми впевнені, що це вікно підкреслить обраний Вами стиль і створить необхідну атмосферу в Вашому домі.

Також Вас може зацікавити алюмінієве двостулкове вікно.

вікна Львів
Slider
пластикові вікна пластикові вікна пластикові вікна пластикові вікна вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері двері Львів двері вхідні міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері пластикові вікна міжкімнатні двері пластикові вікна