м. Львів, вул. Стрийська, 119 Схема проїзду
Slider

Пластикове вікно, одностулкове

Print
Пластикове вікно, одностулковеПластикове вікно, одностулкове
Виробник:
Base price 1626 грн
Sales price 1626 грн
Склопакет:
Фурнітура:
Профіль:
Опис
Description

Одностулкове пластикове вікно являється оптимальним рішенням для невеликих кімнат, або ж приміщень з необхідністю мінімізувати втрати тепла. Також, значною перевагою такої конструкції, є низька вартість, в порівнянні з більшими вікнами, та легкість встановлення в умовах приміщення будь-яких габаритів.

Особливості одностулкового вікна

Трьохкамерний ударостійкий теплопакет, виготовлений за запатентованою технологією, відмінно пропускає світло і не пропускає тепло назовні з приміщення, зберігаючи тепло взимку і заощаджуючи енергію на обігріві приміщення в холодну пору року. На відміну від дешевих аналогів фурнітура використана в даному вікні, виготовлена з жорстких металів, тому вона не деформується і не провисає. Наша фурнітура має можливість регулювання - чим не можуть похвалитись дешеві аналоги. Кількість зажимних механізмів відповідає стандартам якості, що дуже важливо для щільного притиску рами до стулки.

Також Вас може зацікавити алюмінієве вікно такого ж типу.

вікна Львів
Slider
пластикові вікна пластикові вікна пластикові вікна пластикові вікна вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері двері Львів двері вхідні міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері пластикові вікна міжкімнатні двері пластикові вікна