м. Львів, вул. Стрийська, 119 Схема проїзду
Slider

Пластиковий балконний блок, два вікна

Print
Пластиковий балконний блок, два вікнаПластиковий балконний блок, два вікна
Виробник:
Base price 4310 грн
Sales price 4310 грн
Склопакет:
Фурнітура:
Профіль:
Опис
Description

Двох-віконний пластиковий балконний блок, не менш популярне ріщення, що використовується для дещо більших балконів, ніж класичний балконний блок з одним вікном.

Особливості балконного блоку на два вікна

Таке вікно пропускає багато світла, що добре впливає на атмосферу в приміщенні. Також даному виробу притаманна тепло, та шумоізоляція, згідно з новітніми нормами. Така конструкція вигідно відрізняється своєю міцністю, завдяку високотехнологічному армуванню. Наявність армування у всіх вікнах - це стандарт нашої компанії. Вікна без армування не витримують вітрових навантажень та деформуються. Згодом перестають закриватися і підлягають заміні. Такі вікна як правило зустрічаються в новобудовах або вікнах низької якості.

Також Вас може зацікавити дерев'яний балконний блок із двома вікнами

вікна Львів
Slider
пластикові вікна пластикові вікна пластикові вікна пластикові вікна вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері двері Львів двері вхідні міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері вхідні двері вхідні двері пластикові вікна міжкімнатні двері пластикові вікна